BŘEZEN MĚSÍC ČTENÁŘŮ

01.03.2018 08:00

 


Městská knihovna Tišnov se zapojila do celostátní akce na podporu čtenářství „Březen – měsíc čtenářů“. Můžete se těšit na spoustu doprovodných akcí a na novou službu: Půjčovaní deskových her.

 

TÝDEN REGISTRACE ZDARMA

5. 3. – 9. 3. 2018

Chtěli byste navštěvovat naši knihovnu, ale ještě nejste registrovaní? Přijďte se registrovat v tomto týdnu měsíce března a máte roční registraci zdarma. Akce platí pro nové čtenáře v obou odděleních knihovny.

 

TÝDEN SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

12. 3. – 16. 3. 2018

Na připravené lístky v půjčovně nám čtenáři mohou psát, jaká kniha jim v knihovně chybí. Pokud to bude v našich silách, zakoupíme ji do knihovního fondu. V ostatních případech zjistíme, z jakého důvodu není možné požadovaný titul obstarat.

 

BURZA KNIH

19. 3. – 23. 3. 2018

Chybí Vám doma některá z oblíbených knih? Toužíte po nějaké starší knize a nemůžete ji nikde sehnat? Nebo se chcete jen tak prohrabat staršími knihami a třeba Vás něco zaujme?

Knihovna nabízí odprodej vyřazených starších knih a gramodesek. Jedná se o materiály použité, opotřebované nebo multiplikáty.

Knihy si můžete přijít prohlédnout a zakoupit vždy v půjčovní době knihovny: PO, ST, PÁ 8:00 – 18:00 v prostorách bývalého informačního centra (vedle oddělení pro dospělé čtenáře)

 

ČTENÁŘSKÁ AMNESTIE

26. 3. – 29. 3. 2018

Čtenářskou amnestii pro své zapomnětlivé čtenáře uděluje Městská knihovna Tišnov v rámci „Března – Měsíce čtenářů“, jako vstřícné gesto směrem ke svým uživatelům. Ale pozor! Akce je časově omezená.

Upomínky a poplatky z prodlení budou čtenářům prominuty, pouze pokud vrátí VŠECHNY dlužené dokumenty, které mají půjčené.