Březen – měsíc čtenářů

01.03.2021 08:00

 

Městská knihovna Tišnov se již tradičně zapojila do celostátní akce Březen-měsíc čtenářů. I v této nelehké době se můžete těšit na doprovodné akce, které se budou povětšinou konat online. Opět se můžete těšit na týdenní akce a na čtenářské tipy knihovnic v novém kabátku.

 

Měsíc splněných přání – celý březen 2021

Chybí vám v tišnovské knihovně nějaký titul nebo autor? Sdělte nám vaše čtenářská přání a my se je pokusíme zajistit.

Svá přání nám piště do připraveného online formuláře – odkaz najdete na webu knihovny. Během dubna 2021 vše vyhodnotíme a výsledky zveřejníme na webu knihovny.

 

ODKAZ NA FORMULÁŘ:
https://forms.gle/aPJmxYLLWvZmQDRw6

 

 

 

Týden Registrace zdarma

8. 3. - 12. 3. 2021

Chtěli byste navštěvovat naši knihovnu, ale ještě nejste registrovaní? Přijďte se registrovat v tomto týdnu měsíce března a máte roční registraci zdarma. Akce platí pro nové čtenáře v obou odděleních knihovny.

 

 

 

Čtenářská amnestie

15. 3. - 19. 3. 2021

Čtenářskou amnestii pro své zapomnětlivé čtenáře uděluje Městská knihovna Tišnov v rámci „Března – Měsíce čtenářů“, jako vstřícné gesto směrem ke svým uživatelům. Ale pozor! Akce je časově omezená.

Upomínky a poplatky z prodlení budou čtenářům prominuty, pouze pokud vrátí VŠECHNY dlužené dokumenty, které mají půjčené. Akce platí pro obě oddělní knihovny.

 

Týden registrace zdarma a Čtenářské amnestie se uskuteční pouze tehdy, bude-li knihovna otevřena pro veřejnost minimálně na „výdejní okénko“.