DETOXIKACE A LÉČBA PŮSTEM

23.02.2017 17:30

Srdečně vás zveme na přednášku zdravotního kouče Petra Pavlíčka, která vás uvede do základních znalostí, potřebných k odstartování procesu detoxikace a ozdravení s přechodem na správnou stravu. Dozvíte se, jaké jsou přírodní detoxikační metody, co je regenerace, co je půst a proč jsou tyto metody tělu prospěšné.Mnohé návyky, programy a strachy se díky změně životního stylu postupně zviditelňují, uvolňují, očišťují a transformují…

Léčebné hladovění lidé znají od nepaměti, v mnoha zemích je tato metoda používána s velkými úspěchy špičkovými lékaři a odborníky, zejména v Rusku, Spojených státech, Německu, Japonsku. Po celém světě je vydána řada odborných publikací, podpořena četnými výzkumy.

 

PETR PAVLÍČEK – zdravotní kouč

Pracuje jako kouč pro zdraví, otvírá dveře ke změně myšlení, motivuje k využití vlastních sil a ozdravných schopností těla bez použití jakýchkoli chemických preparátů či jiných doplňků. Ukazuje, jak svému tělu důvěřovat a jak jej milovat. Věnuje se individuálně klientům a jejich zdravotním problémům, vede k nalezení vlastní cesty, vlastního přístupu. Pořádá regeneračních pobyty a skupinové půsty v horách nebo u moře.

www.petrpavlicek.cz

 

Napsal o sobě:

Všechno začalo sportem. Byl jsem vrcholovým sportovcem, několikanásobným mistrem republiky v atletice, bobovým reprezentantem a v roce 1998 mistrem světa ve startech na bobech.Po ukončení sportovní kariéry nastalo období hledání nových životních priorit. Kdo jsem? Čemu se teď budu věnovat? Prošel jsem různými pracovními pozicemi od práce v reklamní agentuře, v obchodní společnosti až na pozici projektového manažera v automobilovém průmyslu.

 

V roce 2007 jsem kvůli svým vlastním zdravotním problémům objevil svět alternativní medicíny. Začal jsem studovat literaturu se zaměřením na prevenci a ozdravení organismu a navštěvovat přednášky lékařů zabývajících se netradičními léčebnými metodami. Objevil jsem svět přírodních léčivých sil, řád, Vesmír a jeho inteligentní energii, se kterou jsme spojeni. Pochopil jsem, že tak, jako veškerý byznys, se i západní medicína řídí hlavně obchodními zákony, proto jsem se přestal řídit zavádějící reklamou, nesmyslnými zvyky a naprosto jsem změnil životní styl. Během několika let jsem dosáhl viditelných výsledků na sobě i na blízkých. Zbavil jsem se vysokého tlaku, chronické bronchitidy, také přebytečných dvaceti kilogramů tuku, toxinů a plísní. Zlepšila se mi imunita, už neznám angínu ani chřipku.
Všiml jsem si, jak se po vyčištění organismu automaticky změnila i moje osobnost.  Začal jsem si vážit sám sebe, svých blízkých, ale i potřebných věcí. Mám obrovskou energii tohle přenášet i na ostatní. Pochopil jsem, že příroda a ozdravné schopnosti těla mohou být těmi nejúčinnějšími cestami, jak se zbavit nemocí. Zdraví je základem dobré pohody, úspěchu a spokojenosti.

 

Doporučuje knihy:

MuDr. Vilma Partyková – Hladovění pro zdraví

G.P. Malachov – Zlatá pravidla očisty a hladovění

R. Dahlke – Nemoc jako cesta

R. Dahlke – Velká kniha půstu

Ruiz – Čtyři dohody

Tolle – Nová Země

Tolle – Moc přítomného okamžiku

Deida – Cesta pravého muže