Knižní klubík pro batolátka – červen 2021

02.06.2021 10:00

 

První letní měsíc už přináší své plody, a děti tak mohou ochutnávat ovoce ze zahrádky. Ukážeme vám board booky, v nichž si můžete s dětmi prohlížet ovoce i zeleninu, a také vám dáme tipy, jak dětem nabídnout nové jídlo.

 

Setkání dětí a rodičů se uskuteční buď přímo v knihovně, nebo on-line – konání akce přizpůsobíme aktuálnímu vývoji epidemiologické situace. Registrace je nutná předem, vyplňte prosím přihlášku. V případě on-line setkání vám pošleme e-mail s odkazem a instrukcemi. V případě setkání přímo v knihovně, vyplňte prosím také čestné prohlášení a přineste ho s sebou.

 

Víte, že…

… do BOOKSTARTové knihovničky přibylo mnoho nových titulů? Pokud si z nich nemůžete vybrat osobně, napište nám nebo zavolejte. Rádi vám připravíme balíček, který si jen vyzvednete.

 

Knižní klubík pro batolátka
Setkání rodičů s dětmi do 1,5 roku věku
Kdy:
 2. 6. 2021 v 10 hodin
Kde: Oddělení pro děti a mládež nebo on-line
Vstupné: Zdarma

 

V květnu se budeme zabývat světem zvířat.

 

Pro děti připravujeme tematické knihy a hry, pro rodiče povídání a vyrábění knižní záložky.

 

Setkání dětí a rodičů se uskuteční buď přímo v knihovně, nebo on-line – konání akce přizpůsobíme aktuálnímu vývoji epidemiologické situace. Registrace je nutná předem, vyplňte prosím přihlášku. V případě on-line setkání vám pošleme e-mail s odkazem a instrukcemi.

 

Víte, že…

… do BOOKSTARTové knihovničky přibylo mnoho nových titulů? Pokud si z nich nemůžete vybrat osobně, napište nám nebo zavolejte. Rádi vám nachystáme balíček, který si jen vyzvednete.

 

S knížkou do života: Knižní klubík
Setkání rodičů s dětmi do 1,5 roku věku
Kdy:
 5. 5. 2021 v 10 hodin
Kde: Oddělení pro děti a mládež nebo on-line
Vstupné: zdarma