Rok s prožitkem 2018: PROŽITKOVÁ MUZIKOTERAPIE

17.04.2018 17:00

 

Lubomír Holzer pracuje vlastní muzikoterapeutickou metodou (CMLH). Při meditaci hraje na nástroje v přirozeném ladění z celého světa a používá rezonanční, alikvotní a hrdelní zpěv. Používá buben djembé, šamanský buben, obřadní buben Noňofo, didgeridoo, čínské gongy, tibetské mísy, zvonce, šengy a kartálky, valaškou fujarku, brumle, ústní harfu. Pro vyčištění a harmonizaci prostoru používá nepálská vykuřovadla, polodrahokamy, meteority, fosilie a frčák. Účinek terapie je léčivý, uzdravující a transformační. Dochází k harmonizaci a energizaci celého organismu, k celkovému uvolnění, okamžitému léčení na všech úrovních, k posílení imunity a zvýšení tvorby NK buněk.

S sebou vezměte karimatku, přikrývku a něco pod hlavu. Výsledek meditace závisí na vašem celkovém komfortu a na tom, jak pohodlně budete ležet. Meditaci se musíme učit. S každou další se prožitky i účinek prohlubují, proměňují a zesilují.

Vstupné: 50,-Kč

Počet míst je omezen, vstupenky zakoupíte v Městské knihovně Tišnov vždy v půjčovní době.

 

LUBOMÍR HOLZER, PaedDr.

www.muzikoterapie.net

 

Lubomír Holzer je špičkový muzikoterapeut, učitel, speciální pedagog, profesionální umělec (hudebník, zpěvák, herec, skladatel, textař, libretista etc.) odborný garant, lektor a supervizor muzikoterapie a organizátor. Od roku 1983 se zabývá muzikoterapií, tj. třicet tři roků muzikoterapeutické praxe (cca 19.000 hodin) muzikoterapeutické praxe s dětmi a mládeží s postižením mentálním, smyslovým, tělesným a kombinovanými vadami, se zdravotním postižením, s etopedickými klienty a s klienty z ostatních zdravotních a sociálních skupin. Autor vlastní celostní muzikoterapeutické metody, kterou vytváří od roku 1991 a jejíž počátky leží již v roce 1983. Muzikoterapii a vlastní muzikoterapeutickou metodu přednáší od roku 2003 na Univerzitě Palackého v Olomouci.

 

2003–2008 Dr. Holzer externě přednášel muzikoterapii na katedře speciální pedagogiky UP Olomouc

2009–2016 – Dr. Holzer externě přednáší muzikoterapii na ICV Ff UP Olomouc