Knižní klubíky pro rodiče s dětmi

05.10.2022

Vyberte si klubík na míru. V jednom si povídáme o knížkách, v druhém říkáme říkadla a ve třetím čteme pohádku a tvoříme.

Knižní klubík pro miminka:
Co číst těm nejmenším?
Kdy: 5. 10. 2022 v 9.30 hodin
Kde: oddělení pro děti a mládež
Vstupné: zdarma
Vzpomenete si ještě na knihy ze svého dětství? A co ty nové, nedávno vydané – znáte je? Ukážeme si je všechny – stará, generacemi dětí ověřená leporela, ale i ta úplně nová, která si srdce prcků teprve získávají. Dáme vám tipy na nejlepší knihy pro děti, poradíme, co číst, aby děti čtení bavilo. Akce je vhodná pro rodiče s dětmi do 12 měsíců.

Knižní klubík pro batolátka:
Rozpustilé básničky pro malé dětské ručičky
Kdy: 12. 10. 2022 v 9.30 hodin
Kde: oddělení pro děti a mládež
Vstupné: zdarma
Nová podoba Knižního klubíku, tentokrát pro rodiče s dětmi od 1 roku do 2 let! Těšit se můžete na pásmo básniček a pohybových cvičení, maňáskové divadélko i tipy na nové knihy pro děti.

Knižní klubík pro mrňata:
Kamarád pro medvěda
Kdy: 19. 10. 2022 v 9.30 hodin
Kde: oddělení pro děti a mládež
Vstupné: zdarma
Černý medvěd byl sám. „Kdybych tak měl kamaráda,“ pomyslel si. „Ale kde by se dal takový kamarád najít?“ Přijďte si s námi hrát s knížkou od mezinárodně uznávaného autora a výtvarníka dětských knih Petra Horáčka! Akce je vhodná pro rodiče s dětmi od 2 do 3 let.

Začínáme vždy v 9.30 hodin. Kapacita klubíků je však omezena, registrace je proto nutná předem. Prosíme, přihlaste se přes výše uvedené odkazy. Zároveň prosíme každého, kdo nebude moci přijít, aby nám dal vědět včas. Děkujeme!