Knižní klubíky pro rodiče s dětmi

06.03.2024

Přihlaste se do březnových Knižních klubíků. Je-li plno, máte šanci jako náhradník. Všem odepisujeme e-mailem.

Knižní klubík pro miminka: 12 tipů na nejkrásnější jarní čtení pro děti a jejich dospělé

6. 3. 2024 v 9.30 hodin
Oddělení pro děti a mládež
Vstup zdarma
Ó, ó, ó, vajíčko! Květolelo, Hravouka, Než řeknete hody hody. Znáte ty nejkrásnější dětské knihy o jaru a přírodě? Zájmové vzdělávání pro rodiče s dětmi do 12 měsíců, ale i pro všechny ostatní, kteří chtějí číst (svým) dětem to nejlepší z literatury pro děti a mládež. Máte-li doma nejen miminko, ale i starší děti, vezměte je s sebou. Kapacita omezena, přihlaste se.

Knižní klubík pro batolátka: Jak myška snědla měsíc

13. 3. 2024 v 9.30 hodin
Oddělení pro děti a mládež
Vstup zdarma
Co se stane, když se malé myšce splní přání a z nebe spadne kousek voňavého měsíce? Program pro rodiče s dětmi od 1 roku do 2 let, ale klidně i pro jejich starší sourozence. Aktualizace: Plně obsazeno. Přesto – chcete-li přijít, volejte, prosím: 530 334 018. Děkujeme!

Knižní klubík pro mrňata: O cibulce

20. 3. 2024 v 9.30 hodin
Oddělení pro děti a mládež
Vstup zdarma
Lenka Konkoľová – maminka, zpěvačka a báječná průvodkyně dětí z Dobroučku v Jamném vystoupí opět v tišnovské knihovně! Dětem zahraje a zazpívá ryze jarní pohádku o cibulce, po které budeme malovat barvami z cibulových slupek. Program pro rodiče s dětmi od 2 do 3 let, ale klidně i pro jejich starší sourozence. Kapacita omezena, přihlaste se. Je plno? Přihlaste se jako náhradník.

Nejpozději den před akcí se vám ozveme. Pokud vás bude mnoho, uspořádáme dva Knižní klubíky za sebou, jeden v 9.30 hodin a druhý pro náhradníky v 10.30 hodin.

Prosíme každého, kdo nebude moci přijít, aby nám dal vědět včas – volejte: 530 334 018. Děkujeme!