Knižní klubíky pro rodiče s dětmi

02.11.2022

Vyberte si klubík na míru. V jednom si povídáme o knížkách, v druhém říkáme říkadla a ve třetím čteme pohádku a tvoříme. 

Knižní klubík pro miminka:
Je smrt jako duha?
Kdy: 2. 11. 2022 v 9.30 hodin
Kde: oddělení pro děti a mládež
Vstupné: zdarma
Mami, co je smrt? Mám se jí bát? A umřu dřív než ty? Nakonec se zeptají všechny děti. Buďte připraveni. Ukážeme vám knížky pro děti o smrti. Nelehké téma, které je v naší společnosti stále velkým tabu, zpracovali různí autoři jasně a srozumitelně, aby jej pochopily i malé děti. Akce je vhodná pro rodiče s dětmi do 12 měsíců, ale i pro všechny ostatní rodiče, kteří se zajímají o dětskou literaturu a chtějí pro své děti jen to nejlepší.

Knižní klubík pro batolátka:
Rozpustilé básničky pro malé dětské ručičky
Kdy: 9. 11. 2022 v 9.30 hodin
Kde: oddělení pro děti a mládež
Vstupné: zdarma
Nová podoba Knižního klubíku, tentokrát pro rodiče s dětmi od 1 roku do 2 let! Těšit se můžete na pásmo básniček a pohybových cvičení, maňáskové divadélko i tipy na nové knihy pro děti.

Knižní klubík pro mrňata:
Velké čištění zubů v ZOO
Kdy: 16. 11. 2022 v 9.30 hodin
Kde: oddělení pro děti a mládež
Vstupné: zdarma
Ne, já si nechci čistit zuby! Zubní kartáček bouch, bác! letí do kouta. Také si tím doma procházíte? Pokusíme se vám pomoci. Tentokrát si budeme číst a hrát s úspěšnou knížkou Velké čištění zubů v ZOO! Zvířátka se rozhodla, že si přestanou čistit zuby, a tak se kolem zoo šíří puch. S tím se musí něco udělat, rozhodne ředitel Alfréd, a vyšle ježka Ignáce na životní misi… Akce je vhodná pro rodiče s dětmi od 2 do 3 let.

Začínáme vždy v 9.30 hodin. Kapacita klubíků je však omezena, registrace je proto nutná předem. Prosíme, přihlaste se přes výše uvedené odkazy (zveřejníme je po 19. říjnu). Zároveň prosíme každého, kdo nebude moci přijít, aby nám dal vědět včas. Děkujeme!