Knižní klubíky pro rodiče s dětmi

07.12.2022

Vyberte si klubík na míru. V jednom si povídáme o knížkách, v druhém říkáme říkadla a ve třetím čteme pohádku a tvoříme.  

Knižní klubík pro miminka:
Jaké knihy darovat dětem pod stromeček?
Kdy: 7. 12. 2022 v 9.30 hodin
Kde: oddělení pro děti a mládež
Vstupné: zdarma
Co všechno letos vyšlo a co z toho vybrat? Poradíme, jaké knihy darovat miminkům i batolátkům k Vánocům. A jako bonus – těšte se na výtvarné tvoření pro miminka! Během chviličky vytvoříte originální vánoční dárek třeba pro babičku a dědečka. Akce je vhodná pro rodiče s dětmi do 12 měsíců, ale i pro všechny ostatní rodiče, kteří se zajímají o dětskou literaturu a chtějí pro své děti jen to nejlepší.

Knižní klubík pro batolátka:
Rozpustilé básničky pro malé dětské ručičky
Kdy: 14. 12. 2022 v 9.30 a v 10.30 hodin
Kde: oddělení pro děti a mládež
Vstupné: zdarma
Chci přijít v 9.30 hodin
Chci přijít v 10.30 hodin
Nová podoba Knižního klubíku, tentokrát pro rodiče s dětmi od 1 roku do 2 let! Těšit se můžete na pásmo básniček a pohybových cvičení. Opět se necháme inspirovat knížkami Romany Suché, a i tentokrát vám dáme tipy na ty nejlepší knihy pro děti. Klubík pořádáme ve dvou časech, aby se dostalo na všechny.

Knižní klubík pro mrňata:
Pošťák Myšák doručuje
Kdy: 21. 12. 2022 v 9.30 hodin
Kde: oddělení pro děti a mládež
Vstupné: zdarma
Je ráno a pošťák Myšák se připravuje na svou každodenní obchůzku. Naloží vozík balíčky a vyrazí na cestu. Přidáte se k němu? Rozvezeme balíčky a nakoukneme do domků i domečků těch, kdo bydlí v Myšákově rajonu. Každý příbytek je jiný a jejich obyvatelé už na nás netrpělivě čekají… Akce je vhodná pro rodiče s dětmi od 2 do 3 let.

Začínáme vždy v 9.30 hodin. Kapacita klubíků je však omezena, registrace je proto nutná předem. Prosíme, přihlaste se přes výše uvedené odkazy. (Zveřejníme je po 17. listopadu.) Zároveň prosíme každého, kdo nebude moci přijít, aby nám dal vědět včas. Volejte, prosím: +420 530 334 018. Děkujeme!