Knižní klubíky pro rodiče s dětmi

05.04.2023

Vyberte si klubík na míru. V jednom si povídáme o knížkách, v druhém hrajeme divadlo, ve třetím čteme a tvoříme.

Knižní klubík pro miminka:
A tuhle znáte?
5. 4. 2023 v 9.30 hodin
Oddělení pro děti a mládež
Vstupné: zdarma
Pohádky o kolečkách a nekonečnu. Kočička z kávové pěny. Žirafí máma a jiné příšery. Zaměříme se na leporela a knížky, které nejsou na první pohled tak atraktivní, ale jsou krásné a je škoda, že se méně půjčují a zůstávají v policích. Pro rodiče s dětmi do 12 měsíců, ale i pro všechny ostatní, kteří chtějí pro své děti jen to nejlepší.
Chci se přihlásit

Knižní klubík pro batolátka:
Rozpustilé básničky pro malé dětské ručičky
12. 4. 2023 v 9.30 a v 10.30 hodin
Oddělení pro děti a mládež
Vstupné: zdarma
Těšte se na pásmo básniček a pohybových cvičení. Opět se necháme inspirovat knížkami Romany Suché, a i tentokrát vám dáme tipy na ty nejlepší knihy pro děti. Ba co více, seznámíme se s myškou, která snědla měsíc! Pro rodiče s dětmi od 1 roku do 2 let.
Chci přijít v 9.30 hodin
Chci přijít v 10.30 hodin

Knižní klubík pro mrňata:
Nenažraná koza
19. 4. 2023 v 9.30 hodin
Oddělení pro děti a mládež
Vstupné: zdarma
Mlsnou kozu nebaví přežvykovat hloupou trávu. Rozhodne se vyzkoušet něco nového: kočce vypije mléko a farmáři spořádá trenýrky. Zezelená, zežloutne, zmodrá… A léčí se z toho celý týden! Pojďte si s námi hrát s knížkou oblíbeného výtvarníka Petra Horáčka. Nakonec uspořádáme výtvarnou soutěž o nejkrásnější farmářské trenýrky. Pro rodiče s dětmi od 2 do 3 let.
Chci se přihlásit

Kapacita klubíků je omezena, registrace je proto nutná předem. Prosíme, přihlaste se přes výše uvedené odkazy. Zároveň prosíme každého, kdo nebude moci přijít, aby nám dal vědět včas. Děkujeme!