Knižní klubíky

15.05.2024

Přihlaste se do květnových Knižních klubíků. Je-li plno, máte šanci jako náhradník. Všem odepisujeme e-mailem.

Bum bum tydlidum
Knižní klubík pro miminka 
15. 5. 2024 v 9.30 hodin
Oddělení pro děti a mládež
Vstup zdarma

Poezie pro nejmenší je dnes opět na vzestupu. Dáme vám tipy na poetická leporela, která zabaví děti v každém věku, a také na knížky do čekáren i vzducholodí. V létě se budou hodit. Zájmové vzdělávání pro rodiče s dětmi do 12 měsíců, ale i pro všechny ostatní, kteří chtějí číst (svým) dětem to nejlepší z literatury pro děti a mládež. Máte-li doma nejen miminko, ale i starší děti, vezměte je s sebou. Kapacita omezena, přihlaste se.


Nejlepší dárek
Knižní klubík pro batolátka 
22. 5. 2024 v 9.30 a 10.30 hodin
Oddělení pro děti a mládež
Vstup zdarma

Tom a Mot jsou nejlepší kočičí kamarádi. A dokonce mají narozeniny ve stejný den. Jaký bude nejlepší dárek pro toho druhého? Program pro rodiče s dětmi od 1 roku do 2 let, ale klidně i pro jejich starší sourozence. Kapacita naplněna, přihlášení už není možné.


O studánkové víle
Knižní klubík pro mrňata 
29. 5. 2024 v 9.30 a 10.30 hodin
Oddělení pro děti a mládež
Vstup zdarma

Lenka Konkoľová – maminka, zpěvačka a báječná průvodkyně dětí z Dobroučku v Jamném vystoupí opět v tišnovské knihovně! Dětem zahraje a zazpívá pohádku O studánkové víle, po které si vyrobíme malé tácky pod hrníčky. Program pro rodiče s dětmi od 2 do 3 let, ale klidně i pro jejich starší sourozence. Kapacita naplněna, přihlášení už není možné.