Týden knihoven 2022

03.10.2022

Celostátní akce na podporu knih, knihoven a čtenářství je opět tady! A s ní i Týden registrace zdarma! Platí pro nové čtenáře. 

Chtěli byste navštěvovat naši knihovnu, ale ještě nejste registrovaní? Přijďte se nechat zaregistrovat v týdnu od 3. do 7. října a máte roční registraci zdarma. Akce platí pro nové čtenáře v obou odděleních knihovny.

Na co se ještě můžete těšit?

V úterý 4. října začíná kurz Trénování paměti, ve kterém si můžete procvičit pozornost, kreativitu, logiku i zrakově prostorové dovednosti.

Ve středu 5. října v 9.30 hodin otevíráme další ročník Knižního klubíku pro miminka. Tentokrát poradíme, co číst těm nejmenším – dáme vám tipy na nejlepší knihy pro děti. Ukážeme si jak ta stará, generacemi dětí ověřená leporela, tak ta úplně nová, která si srdce prcků teprve získávají. Akce je vhodná pro rodiče s dětmi do 12 měsíců.

A aby toho nebylo málo, ve středu 5. října v 16.45 hodin knihovna zahájí zimní semestr Univerzity volného času. Novým cyklem přednášek o Moravě v době Lucemburků vás opět provede Aleš Flídr z Masarykovy univerzity v Brně.

Těšíme se na vás!